O nas, klienci

Fotografujemy od dawna. Jeden dłużej, drugi nieco krócej. Filmujemy również spory czas. Tym razem drugi dłużej a pierwszy nieco krócej. Łączy nas jednak wspólna pasja do świata, który nas otacza. Do dobrej architektury, do urbanistyki, do zabytków, do przestrzeni. Również tej pozamiejskiej.

Rozwój nowych dziedzin fotografii poprzez dostępność dronów na początku traktowaliśmy z przymrużeniem oka i dystansem – jednak kiedy na rynku pojawiły się urządzenia z możliwością dokładnej kontroli kadrów, światła, realizowaniu skrupulatnie przygotowanych i wyreżyserowanych ujęć – wiedzieliśmy, że to kolejna sfera, której chcielibyśmy spróbować. Że będziemy umieli to spożytkować i zrealizować fajne projekty. Bo każdy projekt, który robimy, czy osobne czy wspólny – jest fajny.

Tomasz Kiełkowski – Fotograf, designer, autor wielu wystaw fotograficznych, interaktywnego projektu „Linie Czasu” a także zapalony przewodnik po Katowicach.
„Środowiskiem naturalnym jest dla mnie industrialne miasto, a szczególnie droga jest mi architektura modernistyczna Katowic. Wciąż szukam tu ukrytych kształtów, wzorów, perspektyw. Odnajduję XIX-wieczne kamienice, wieżowce z początku XX wieku, czy współczesne bloki i odkrywam je na nowo w swojej fotografii”

Marcin Nowak – Geograf, specjalista nowych mediów, podróżnik i bloger, autor programów telewizyjnych i akcji krajoznawczych.
„Przestrzenią, w której czuję się swobodnie są zakonserwowane stare tkanki miejskie ale również urozmaicone przestrzenie z dala od aglomeracji – wąwozy, wzgórza morenowe, ostańce, góry, starorzecza, skarpy, z których widać więcej. Od dawna uczę się widzieć więcej niż inni chcę, by moje zdjęcia i opowieści z podróży zawsze były gęste od historii i miejsc. Bardzo dobrze czuję się na Górnym Śląsku, w Rzymie, w dżungli”